,
Абатство Даунтон
«Найкращий» тиждень мого життя
Величне століття. Роксолана
Загрузка...

Walt Disney першою заробила мільярд доларів

Walt Disney першою заробила мільярд доларів Walt Disney першою заробила мільярд доларів
Компанія Walt Disney першою з голлівудських мейджорів заробила на американському ринку один мільярд доларів. Як повідомляє видання Variety, для цього їй потрібен був рекордно короткий термін - 188 днів.

Попередній рекорд був встановлений в 2010 році, коли такого ж результату Walt Disney вдалося досягти за 210 днів.

Очевидно, що головним "локомотивом" американського прокату став фільм «Месники», який заробив на батьківщині більше 600 мільйонів доларів, далі йде мультфільм «Відважна» з 175 мільйонами доларів.

Примітно, що третє місце в списку найбільш успішних проектів Walt Disney числиться «Джон Картер», незважаючи на те, що в підсумку фільм приніс компанії збитки в розмірі 200 мільйонів доларів.

За друге місце в списку найбільш успішних голлівудських мейджорів, боротимуться компанії Sony і Universal. На момент написання даної замітки американські касові збори їх фільмів перевищили 900 мільйонів доларів ...
1107
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Південний Парк
Майстри сексу
Бійся ходячих мерців
Cпільнота
  • ВКонтакте
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2013 і 2014 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно