,
Чорні вітрила
Цілком Таємно
Коломбо
Загрузка...

Коліну Фарреллу запропонували «Згадати все»

Коліну Фарреллу запропонували «Згадати все» Коліну Фарреллу запропонували «Згадати все» Коліну Фарреллу запропонували «Згадати все»
Три тижні тому кіномани ворожили: хто опиниться на місці Арнольда Шварценегера в рімейку фільму «Згадати все»? Називалися три варіанти: Колін Фаррелл, Майкл Фассбендер і Том Харді. Студія Sony офіційно запропонувала роль Коліну Фарреллу і веде переговори з актором.

Якщо Фаррелл погодиться, то зіграє людину, яка регулярно бачить сон про подорож на Марс. Герой купує можливість провести відпустку у сні у компанії Rekall Inc., Що продає штучні спогади. Виявляється, що сон снився не даремно, і герой цілком може бути секретним агентом. Він відправляється в марсіанську колонію, де приєднується до підпільного руху в боротьбі за повітря.

Ремейк зніме Льон Уайзман за сценарієм Курт Віммер. Дія буде перенесена в наш час, так що вибір Колін Фаррелла на головну роль допоможе авторам змістити акценти і надати ремейку нову форму.

Колін Фаррелл недавно знявся в ролі вампіра в рімейку «Ночі страху», а наступного року його можна буде побачити в новій картині Пітера Уіра «Шлях додому» і в режисерському дебюті сценариста «Відступників» Вільям Монахен «Бульвар».
1283
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Пуститися берега
Секс і Каліфорнія
Чорний список
Cпільнота
  • ВКонтакте
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2013 і 2014 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно